A 2015-ös év utolsó edzésére és az év értékelésére december 17-én került sor.

Az edzések vezérfonala a humor volt. A gyerekek és felnőttek ügyességi és gyorsasági játékokkal mélyítették kick-box tudásukat. A kicsik nagyon élveztés a lufipukkasztást, sokszor a léggömb volt az erősebb...A PF és LC csoport együtt "edzett", volt tömeges bunyó és más érdekesség is.

A sorakozónál mindenki kapott egy új kulcstartó nyakpántot szaloncukorral, nagy volt az öröm!

7 óra után áttettük székhelyünket a Boczkó étterembe, ahol fehér asztalnál évet értékeltünk, beszélgettünk, tervezgettünk és persze ettünk-ittunk is. Elég sokan eljöttek, a törzsközönség mellett voltak új arcok is a szülők, sportolók között, ennek örülök!

A klub versenyzői közül 15 fő 45 érmet szerzett, ebből 5 arany, 22 ezüst és 18 bronz volt. Minden korosztályban versenyeztünk. 4 fő a gyerek, 3 fő a cadet 1, 3 fő a cadet 2 és 5 fő a felnőtt korosztályban. Indultunk a 4Fight Kupákon, a Sziget Kupán, a Diákolimpián, az utánpótlás OB-n, a Slovak Openen, a szegedi Világkupán, a Tököl Kupán, az I. oszt, PF és KL OB-n. Zoló révén lett ebben az évben is utánpótlás válogatottunk, de az EB-n nem tudott részt venni, egyrészt sérülés, másrészt a magas bekerülési költség miatt.

Egy korábban kidolgozott házi pontszámítás szerint az idés (is) Mészáros Dominik lett az ÁDSE legjobbja.

A versenyzők apró ajándékot és emléklapot kaptak, a klub ezzel köszönte meg a jó versenyévet. A legeredményesebb Domi kupát is kapott.

Az év során több új versenyzőnk lett, ők a gyerek, cadet 1 és felnőtt korosztályban kezdték meg versenyzői pályafutásukat. Biztatóan szerepeltek, így remélhetjük, hogy versenyrutint szerezve akár bajnokok is lehetnek a jövőben! Közöttük ketten a "zuglói különítmény" versenyzői, Gyoroki Laci ezdi őket, a többiek Krisz kis tanítványai.