Ma indult Káptalanfüredre klubunkból 12 sportoló, hogy a kispesti Üdülőtáborban edzőtáborozzon. Pénteken bepakoltuk Ákos furgonjába a tatamikat, a zsákokat, súlyzókat, gumiköteleket és egyéb sportszereket, valamint a táborozók csomagjait, hogy számukra kényelmesebb legyen a leutazás.

A káptalanfüredi táborban 1991 óta minden évben edzőtáborozunk, ez már jelentős hagyományunk. Volt, mikor több mint ötvenen voltunk, volt csak gyerektábor, most örülök, hogy a hagyomány nem szakadt meg, és összejött legalább a pointfightingos csoportnak.

A tábornak fontos célja van: szeptemberben utánpótlás Európa-Bajnokságot rendeznek Lengyelországban, Krakkótól nem messze egy csodaszép üdülőterületen. Klubunkból hárman bekerültek az utánpótlás válogatottba, így indulhatnak az EB-n: Zoló, Domi és Levi.

Remélem, a Krisztián által kidolgozott edzéstervet versenyzőink maradéktalanul megvalósítják, és ennek eredményeként érmes helyezést érnek majd el a versenyen.

Jó munkát, és azért jó nyaralást is kívánok!