Sűrű a program a kick-box szakosztályban! Nemrég még az övvizsga körül forgott minden, szombaton danvizsga volt, vasárnap (február 17) pedig már Esztergomban versenyzett 13 sportolónk a 4Fight Kupa meghívásos versenyen. A rendezvény kiváló alkalom volt arra, hogy felmérjük, hogyan sikerült az alapozás.

A pointfighting kategóriában kezdők és versenyzők is indultak klubunkból. Örömünkre szolgált, hogy a kezdők közül többen éremmel térhettek haza. Néhol az összevonások nem kedveztek sportolóinknak, de végül 3 aranyérmet, 4 ezüstérmet és 3 bronzérmet hoztak haza.

Aranyérmet szerzett: Romváry Ákos, Romváry Erik, Spáth Zoltán

Ezüstérmet szerzett: Mikus Máté, Spáth Péter, Spáth Levente, Mészáros Dominik

Bronzérmet szerzett: Cselovszki Patrik, Szendrődi Roland, Teleki László

Indult még: Bálint Andrea, Szabó András

A light-contact kategóriában klubunkból ketten indultak, és egy bronzérmet sikerült elhozniuk.

Bronzérmet szerzett: Teleki László

Indult még: Rennery Tamás